Guus binnen vijf minuten uitverkocht
OVERWELDIGENDE BELANGSTELLING VOOR CONCERT IN HERTME

Guus binnen vijf minuten uitverkocht

Afgelopen vrijdag om 10.00 uur startte de kaartverkoop voor het Metropool Open Air-concert van Guus Meeuwis op 22 augustus. Maar veel belangstellenden visten achter het net: het concert was binnen een recordtijd van vijf minuten volledig uitverkocht.
 

“We hadden wel verwacht dat het snel zou gaan,” zegt hoofd marketing Anne-Louise Hogenkamp van Metropool. “Guus Meeuwis is natuurlijk een groot artiest en daarnaast stopt hij met zijn Groots met een Zachte G shows. Dat het concert zou uitverkopen, was dan ook geen verrassing. Maar binnen vijf minuten is wel héél snel! Een unicum voor de openluchtconcerten in Hertme.”
 

Teleurstelling

De enorme vraag leidde ook tot veel teleurstelling en ongeloof. “Van de 2.000 beschikbare plaatsen is de helft in de pre-sale gegaan naar onze nieuwsbriefabonnees. We bieden hen graag enig voordeel voor het inschrijven op de nieuwsbrief. Maar er zit altijd een limiet op de pre-sale, zodat iedereen een eerlijke kans krijgt.”
 

Dat er vrijwel direct om 10.00 uur bij Ticketmaster al ‘uitverkocht’ werd gemeld, komt mede door het systeem. “Als mensen een (grote) hoeveelheid kaarten in hun winkelwagen plaatsen, dan houdt het systeem deze tijdelijk gereserveerd om hen de kans te geven af te rekenen. Als een deel van die tickets uiteindelijk niet wordt afgerekend, komen ze weer vrij. Maar omdat er direct al zoveel in de molen zat, stond er al heel snel ‘uitverkocht’.”
 

Nieuw aangekondigd: Bløf

Het concert van Chef’Special op 28 juni ging iets minder snel, maar is inmiddels ook uitverkocht. Voor Flemming op 27 juni zijn nog wel kaarten beschikbaar. Het vierde Open Air-concert is eveneens bekend: Bløf, dat bijna ieder jaar van de partij is, maakt opnieuw zijn opwachting in Hertme op 23 augustus. De kaartverkoop daarvan start komende vrijdag 14 februari om 10.00 uur.

 

Vijfde concert

Daarnaast zal er dit jaar nog een vijfde optreden zijn. Het betreft geen tweede concert van Guus Meeuwis. “Zoals het er nu naar uitziet is dat geen optie. De vijf dagen in Hertme zijn volgepland. Ik denk dat we al deze vijf dagen wel vol hadden kunnen trekken met Guus Meeuwis, maar we gaan ook voor een divers aanbod. Voor ieder wat wils!” aldus Anne-Louise Hogenkamp. (AJ)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Textiel Biënnale 'Schots en Scheef' volop in...

Het Borns Textielcollectief heeft een boeiend cultureel programma opgezet voor de periode van 27...
19-02-2025

Naar de ‘Bonte Dinsdagavondtrein’

In de dertiger jaren van de vorige eeuw werden radio-uitzendingen een integraal onderdeel van...
15-02-2025

Bornse kunstenares te zien in ‘De Gezonken...

De ietwat verlegen en bescheiden 25-jarige beeldend kunstenares Izla Malki is trots op haar...
14-02-2025

Eva Atug (Flora) wint Bornse finale van...

Vanmiddag vond in een goedgevulde, sfeervol versierde theaterzaal van het Kulturhus de Bornse...
12-02-2025

Groots met een zachte G in Hertme

Niemand minder dan Guus Meeuwis geeft op vrijdag 22 augustus een concert in Openluchttheater...
04-02-2025

Poëzie en acrobatiek gaan samen op gedichtenavond

De start van de landelijke Poëzieweek voor Borne werd vrijdag op passende wijze stijlvol en...
31-01-2025