Geen Nieuwjaarsbijeenkomst in 2025
ER WORDT GEWERKT AAN EEN NIEUWE FORMULE

Geen Nieuwjaarsbijeenkomst in 2025

Al sinds 2006 vindt op 1 januari de Nieuwjaarsbijeenkomst plaats, waar inwoners elkaar voor het gemeentehuis, onder het genot van een hapje en een drankje, een gelukkig nieuwjaar konden wensen. Maar komende Nieuwjaarsdag blijft het Rheineplein leeg. “Best jammer,” vindt burgemeester Jan Pierik. “We zijn meerdere keren met de Stichting Nieuwjaarsbijeenkomst Borne in gesprek geweest. Zij geven aan dat het steeds moeilijker wordt om het evenement te organiseren zoals het ooit bedoeld was.”
 

De ontmoeting op het Rheineplein ontstond naar aanleiding van het 800-jarig bestaan van Borne. Het kwam in de plaats van een traditionele receptie in het gemeentehuis. “Het was heel nieuw en heel mooi. De gemeente ging naar buiten: een receptie voor iedereen en georganiseerd door iedereen. Geen gemeentefeestje.” Het werd echter voor de stichting steeds lastiger om voldoende vrijwilligers te vinden en de Nieuwjaarsbijeenkomst georganiseerd te krijgen.
 

“Dat heeft geresulteerd in een zoektocht naar een nieuwe invulling. Er waren ideeën, maar helaas is het niet gelukt daar nu al voldoende handen en voeten aan te geven.” De komende tijd wordt er verder gewerkt aan een nieuwe formule. “Ik verwacht in 2026 een vernieuwde editie waarin we elkaar het allerbeste kunnen toewensen en samen toosten op het nieuwe jaar.” (AJ)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Fons Kroeze — 30 nov 2024
Heel erg jammer ,dat de nieuwjaars bijeenkomst dit jaar niet door kan gaan.
Terwijl het vanaf 2006 met alleen medewerking van vrijwilligers altijd wel is gelukt en nu er voor het eerst samen gewerkt gaat worden met professionals van de gemeente Borne en het cultuurhuis het helaas niet gaat lukken!!!
Erg jammer en nu maar hopen, dat het niet weer achtergelaten gesloten deuren en commercieel gaat worden !!!!

Wat is uw plan voor Rheineplein 1?

  ADVERTORIAL. In 2026 verhuist de gemeente van het Rheineplein 1 naar het Huis van Borne...
04-02-2025

‘Gemeentewerken’ niet meer in de gemeente

Sinds 1 januari dit jaar is het stil bij de gemeentewerf aan De Bieffel. De medewerkers die in...
03-02-2025

Negen dak- en thuislozen in Borne

In Borne zijn in totaal negen dak- en thuislozen geteld in een onderzoek van de centrumgemeente...
01-02-2025

TE HUUR: Fraaie kantoorruimte in Zenderen

ADVERTORIAL. Op zoek naar kantoorruimte, een spreekuurlocatie of een vaste vergaderruimte? Per...
31-01-2025

Spooronderdoorgangen worden ‘fors duurder’

Er is sprake van een flinke tegenvaller in het project met ProRail om spooronderdoorgangen aan...
30-01-2025

Raad akkoord met investering parkeergarage

Dinsdagavond ging de gemeenteraad in meerderheid akkoord met een investering van iets meer dan...
29-01-2025